rostislav-stary
Speaker

Rostislav Starý

Spolumajitel agentury The Hive

hive.png

Rosťa je spolumajitelem agenturního uskupení Konektor Place, kam kromě The Hive patří např. PR.Konektor či Konektor Social.

Hive Rosťa založil před třemi roky a soustředil do něj know-how a zkušenosti z předchozích spoluprací s influencery, ambasadory či opinion leadery. Cílem Hivu je dnes zajistit komplexní poradenství i exekuci kampaní s influencery v online ale i offline prostředí. Staví při tom na schopnosti integrovat tyto aktivity do širšího komunikačního mixu právě díky bohatým zkušenostem na úrovni Konektor Place.

Agentura The Hive se specializuje na influencer marketing. Klientům pomáhá zajistit vhodné osobnosti pro jejich (nejen) digitální kampaně. Tvůrce obsahu přitom vybírá na základě unikátní typologie a CRM systému, který vyvinula ve spolupráci s výzkumnými agenturami. Hive dokáže zapojit a integrovat influencery do komplexních komunikačních kampaní a zaručuje jejich profesionální průběh. Mezi klienty agentury patří jak přímo zadavatelé, tak reklamní, PR či mediální agentury v Česku i na Slovensku.

Přihlašte se k odběru novinek

goout

Konference již proběhla

HubHub Palác ARA

Zobrazit adresu na mapě »
Souhlasím s cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.